В Україні хочуть збудувати 400 елеваторів на 5 млн т зерна.


Плани з побудови зерносховищ та логістичних хабів в Україні вражають своїм масштабом. За задумом, планується зведення понад 400 зерносховищ загальною потужністю понад 5 мільйонів тонн, а також створення спеціальних логістичних центрів. В рамках цього проєкту передбачається будівництво 409 елеваторів для малих фермерів і громад, 24 регіональних біокластерів та три сухих портів.
«Фактично це такий великий проєкт, який передбачає будівництво 409 елеваторів для малих фермерів і громад, 24 регіональних біокластери, де має збиратися це зерно перероблятися на біопальне, комбікорми і багато інших речей, і три сухих порти», — розповів у коментарі Latifundist.com співзасновник проєкту AgHoldCo Віталій Скоцик.
У першому етапі будівництва планується побудувати 154 елеватори на Правобережній Україні. За словами Віталія Скоцика, ці елеватори будуть передані в лізинг фермерам на 22 роки через комунальні підприємства.
Співпраця та розвиток інфраструктури
Львівська обласна державна адміністрація, обласна рада, Белзька міська рада та компанія AgHoldCo вже підписали меморандум про початок співпраці. У Львівській області планується зведення елеватора на 30 тисяч тонн зерна, а також сухого порту. Фінансування проєкту здійснюватиметься AgHoldCo, Inc за підтримки інвестиційного фонду UAF Partners.
Кількість зернових в Україні постійно зростає, і такі інфраструктурні зміни можуть значно полегшити роботу фермерів та громад, сприяючи розвитку сільського господарства країни.
Плани з побудови зерносховищ та логістичних хабів в Україні є важливим кроком у розвитку сільського господарства країни. Ці інфраструктурні зміни сприятимуть зростанню урожайності та підвищать конкурентоспроможність українських фермерів на міжнародному ринку.
Читайте также
- Мобільний інтернет подорожчає — хто з українців заплатить більше
- В АТБ и Сільпо резко снизили цены на продукты — что стоит дешевле
- Арбузы, вишни и сливы — как изменились цены в магазинах Одессы
- Для украинцев продлили льготные тарифы на роуминг в ЕС
- Покупателям не понравится — как в АТБ переписали цены на яйца
- Киянину нарахували борг у 13 тис. грн за світло — як так вийшло