Подвійні рахунки та комунальний абсурд: українцям нараховують борги за неіснуючі послуги.


Українцям нараховують борги за комунальні послуги в зруйнованих будинках
За інформацією з видання "Хвиля", жителі зруйнованих будинків в Україні продовжують отримувати рахунки за комунальні послуги навіть після того, як їхні будинки були повністю знищені унаслідок обстрілів.
Жителі зруйнованих будинків в Україні стикаються з шокуючою практикою: комунальні підприємства продовжують виставляти їм рахунки за електроенергію, газ та інші послуги, навіть після того, як житло було повністю зруйноване в результаті російських обстрілів. Експерт назвав цю ситуацію "не просто правовим сваволлю, а справжнім знущанням над споживачами".
Один із прикладів цієї ситуації стався у Кривому Розі у 2022-2023 роках, коли місцевий енергозбут продовжив вимагати оплату від мешканців будинку, який був зруйнований ракетним ударом.
Абсурдна ситуація на прифронтових територіях
Експерт також розповів про абсурдні ситуації на прифронтових територіях, де жителям, що перебувають під загрозою зброї, доводиться платити комунальні послуги, або навіть оплачувати їх двічі - окупантам і після звільнення території українським підприємствам.
"Жителі Куп'янська, коли місто було шість-сім місяців під окупацією, отримували рахунки від окупантів і під загрозою автоматів змушені були їх оплачувати. Після звільнення міста Харківобленерго вимагав оплатити за той період ще раз", - пояснив експерт.
Проблема з боргами за комунальні послуги на тимчасово окупованих територіях залишається невирішеною, і споживачі залишаються у беззахисному становищі.
Читайте також
- Bloomberg: Наступ Росії сповільнився вдвічі, але Трамп впевнений в перемозі Москви
- Банки прискорили темпи кредитування – огляд НБУ
- ТЦК посилюють правила відстрочок: кого з українців знову відправлять на медкомісію
- "Без тиску на Москву миру не буде": про що Зеленський говорив з головою НАТО
- АЗС показали водіям, що відбувається з цінами на бензин, дизель та автогаз на Київщині
- Що відбувається з гривнею: скільки тепер просять за 100 доларів в обмінниках